Polski Cukier Toruń
VS. Stelmet Zielona Góra

21/12/2014 - g. 18:00 - 12. kolejka TBL

Terminarz TBL

Runda zasadnicza (1. kolejka)

Polski Cukier Toruń – Anwil Włocławek 03.10.2014 20:00 85:74
Wikana Start Lublin – Stelmet Zielona Góra 04.10.2014 18:00 73:86
MKS Dąbrowa Górnicza – Trefl Sopot 04.10.2014 18:00 67:83
PGE Turów Zgorzelec – Energa Czarni Słupsk 05.10.2014 18:00 87:80
Rosa Radom – Polfarmex Kutno 05.10.2014 17:00 86:59
Polpharma Starogard Gdański – Jezioro Tarnobrzeg 05.10.2014 17:00 89:79
AZS Koszalin – Asseco Gdynia 05.10.2014 20:00 86:70
WKS Śląsk Wrocław – King Wilki Morskie Szczecin 07.10.2014 19:00 82:73

 

Runda zasadnicza (2. kolejka)

Trefl Sopot – WKS Śląsk Wrocław 11.10.2014 17:00 93:95
Polfarmex Kutno – Polpharma Starogard Gdański 11.10.2014 17:30 80:62
Anwil Włocławek – Asseco Gdynia 11.10.2014 18:00 58:67
Energa Czarni Słupsk – Wikana Start Lublin 11.10.2014 18:00 71:68
Stelmet Zielona Góra – MKS Dąbrowa Górnicza 12.10.2014 17:00 91:77
Jezioro Tarnobrzeg – PGE Turów Zgorzelec 12.10.2014 18:00 83:119
Polski Cukier Toruń – Rosa Radom 12.10.2014 18:00 74:61
King Wilki Morskie Szczecin – AZS Koszalin 12.10.2014 20:00 69:75

Runda zasadnicza (3. kolejka)

Polpharma Starogard Gdański – Polski Cukier Toruń 18.10.2014 17:00 84:73
Rosa Radom – Anwil Włocławek 18.10.2014 18:00 77:71
Wikana Start Lublin – Jezioro Tarnobrzeg 18.10.2014 18:00 79:65
AZS Koszalin – Trefl Sopot 18.10.2014 18:00 88:60
Asseco Gdynia – King Wilki Morskie Szczecin 18.10.2014 18:00 88:79
MKS Dąbrowa Górnicza – Energa Czarni Słupsk 19.10.2014 18:00 74:79
WKS Śląsk Wrocław – Stelmet Zielona Góra 19.10.2014 20:00 69:68
PGE Turów Zgorzelec – Polfarmex Kutno 20.10.2014 18:30 91:89

Runda zasadnicza (4. kolejka)

Trefl Sopot – Asseco Gdynia 24.10.2014 19:00 65:77
Polfarmex Kutno – Wikana Start Lublin 25.10.2014 17:30 88:72
Jezioro Tarnobrzeg – MKS Dąbrowa Górnicza 25.10.2014 18:00 101:109
Rosa Radom – Polpharma Starogard Gdański 25.10.2014 18:00 102:60
Stelmet Zielona Góra – AZS Koszalin 26.10.2014 17:00 91:79
Anwil Włocławek – King Wilki Morskie Szczecin 26.10.2014 18:00 71:74
Polski Cukier Toruń – PGE Turów Zgorzelec 26.10.2014 18:00 70:80
Energa Czarni Słupsk – WKS Śląsk Wrocław 26.10.2014 20:00 63:67

Runda zasadnicza (5. kolejka)

Wikana Start Lublin – Polski Cukier Toruń 31.10.2014 18:00 75:62
Polpharma Starogard Gdański – Anwil Włocławek 02.11.2014 17:00 65:88
MKS Dąbrowa Górnicza – Polfarmex Kutno 02.11.2014 18:00 88:99
Asseco Gdynia – Stelmet Zielona Góra 02.11.2014 18:00 72:68
King Wilki Morskie Szczecin – Trefl Sopot 02.11.2014 18:00 96:93
WKS Śląsk Wrocław – Jezioro Tarnobrzeg 02.11.2014 19:00 97:73
AZS Koszalin – Energa Czarni Słupsk 02.11.2014 20:00 76:68
PGE Turów Zgorzelec – Rosa Radom 03.11.2014 18:00 78:59

Runda zasadnicza (6. kolejka)

Polski Cukier Toruń – MKS Dąbrowa Górnicza 07.11.2014 18:00 86:71
Rosa Radom – Wikana Start Lublin 07.11.2014 18:00 75:50
Stelmet Zielona Góra – King Wilki Morskie Szczecin 08.11.2014 17:00 71:68
Polfarmex Kutno – WKS Śląsk Wrocław 08.11.2014 17:30 71:76
Energa Czarni Słupsk – Asseco Gdynia 08.11.2014 18:00 90:83
Jezioro Tarnobrzeg – AZS Koszalin 08.11.2014 18:00 83:118
Anwil Włocławek – Trefl Sopot 09.11.2014 18:00 56:87
Polpharma Starogard Gdański – PGE Turów Zgorzelec 10.11.2014 19:00 88:67

Runda zasadnicza (7. kolejka)

Wikana Start Lublin – Polpharma Starogard Gdański 14.11.2014 19:00 81:97
Trefl Sopot – Stelmet Zielona Góra 16.11.2014 15:00 81:77
AZS Koszalin – Polfarmex Kutno 15.11.2014 18:00 95:63
Asseco Gdynia – Jezioro Tarnobrzeg 14.11.2014 19:00 81:93
PGE Turów Zgorzelec – Anwil Włocławek 16.11.2014 18:30 97:89
MKS Dąbrowa Górnicza – Rosa Radom 16.11.2014 18:00 57:72
WKS Śląsk Wrocław – Polski Cukier Toruń 17.11.2014 19:00 84:80
King Wilki Morskie Szczecin – Energa Czarni Słupsk 16.11.2014 19:00 94:101

Runda zasadnicza (8. kolejka)

Rosa Radom – WKS Śląsk Wrocław 21.11.2014 18:00 84:65
Polpharma Starogard Gdański – MKS Dąbrowa Górnicza 22.11.2014 17:00 77:81
Polfarmex Kutno – Asseco Gdynia 22.11.2014 17:30 86:80
Anwil Włocławek – Stelmet Zielona Góra 22.11.2014 18:00 74:77
Jezioro Tarnobrzeg – King Wilki Morskie Szczecin 22.11.2014 18:00 95:85
Energa Czarni Słupsk – Trefl Sopot 23.11.2014 18:00 65:70
Polski Cukier Toruń – AZS Koszalin 23.11.2014 20:00 89:96
PGE Turów Zgorzelec – Wikana Start Lublin 24.11.2014 18:00 98:82

Runda zasadnicza (9. kolejka)

Trefl Sopot – Jezioro Tarnobrzeg 28.11.2014 19:00 79:81
Stelmet Zielona Góra – Energa Czarni Słupsk 29.11.2014 17:00 79:70
Wikana Start Lublin – Anwil Włocławek 29.11.2014 18:00 77:91
AZS Koszalin – Rosa Radom 29.11.2014 18:00 87:69
Asseco Gdynia – Polski Cukier Toruń 30.11.2014 18:00 65:57
MKS Dąbrowa Górnicza – PGE Turów Zgorzelec 30.11.2014 18:00 86:92
King Wilki Morskie Szczecin – Polfarmex Kutno 30.11.2014 18:00 65:70
WKS Śląsk Wrocław – Polpharma Starogard Gdański 02.12.2014 19:00 91:48

Runda zasadnicza (10. kolejka)

Rosa Radom – Asseco Gdynia 05.12.2014 18:00 80:72
Polpharma Starogard Gdański – AZS Koszalin 06.12.2014 17:00 72:90
Polfarmex Kutno – Trefl Sopot 06.12.2014 17:30 66:69
Anwil Włocławek – Energa Czarni Słupsk 06.12.2014 18:00 76:70
Jezioro Tarnobrzeg – Stelmet Zielona Góra 06.12.2014 18:00 87:90
Wikana Start Lublin – MKS Dąbrowa Górnicza 06.12.2014 18:00 80:74
Polski Cukier Toruń – King Wilki Morskie Szczecin 07.12.2014 19:00 87:90
PGE Turów Zgorzelec – WKS Śląsk Wrocław 08.12.2014 18:30 92:76

Runda zasadnicza (11. kolejka)

Stelmet Zielona Góra – Polfarmex Kutno 13.12.2014 17:00 69:61
Asseco Gdynia – Polpharma Starogard Gdański 13.12.2014 18:00 81:73
Energa Czarni Słupsk – Jezioro Tarnobrzeg 13.12.2014 18:00 73:70
MKS Dąbrowa Górnicza – Anwil Włocławek 14.12.2014 18:00 74:85
AZS Koszalin – PGE Turów Zgorzelec 14.12.2014 18:00 78:89
King Wilki Morskie Szczecin – Rosa Radom 14.12.2014 18:00 75:94
WKS Śląsk Wrocław – Wikana Start Lublin 14.12.2014 19:00 100:75
Trefl Sopot – Polski Cukier Toruń 14.12.2014 17:00 97:82

Runda zasadnicza (12. kolejka)

Polpharma Starogard Gdański – King Wilki Morskie Szczecin 20.12.2014 17:00 –:–
Polfarmex Kutno – Energa Czarni Słupsk 20.12.2014 17:30 –:–
Anwil Włocławek – Jezioro Tarnobrzeg 20.12.2014 18:00 –:–
Rosa Radom – Trefl Sopot 20.12.2014 18:00 –:–
Wikana Start Lublin – AZS Koszalin 20.12.2014 18:00 –:–
MKS Dąbrowa Górnicza – WKS Śląsk Wrocław 20.12.2014 18:00 –:–
Polski Cukier Toruń – Stelmet Zielona Góra 21.12.2014 18:00 –:–
PGE Turów Zgorzelec – Asseco Gdynia 21.12.2014 18:30 –:–

Runda zasadnicza (13. kolejka)

Trefl Sopot – Polpharma Starogard Gdański 28.12.2014 17:00 –:–
Stelmet Zielona Góra – Rosa Radom 28.12.2014 17:00 –:–
AZS Koszalin – MKS Dąbrowa Górnicza 28.12.2014 18:00 –:–
Asseco Gdynia – Wikana Start Lublin 28.12.2014 18:00 –:–
King Wilki Morskie Szczecin – PGE Turów Zgorzelec 28.12.2014 18:00 –:–
Energa Czarni Słupsk – Polski Cukier Toruń 29.12.2014 18:30 –:–
Jezioro Tarnobrzeg – Polfarmex Kutno 28.12.2014 18:00 –:–
WKS Śląsk Wrocław – Anwil Włocławek 28.12.2014 19:00 –:–

Runda zasadnicza (14. kolejka)

Polpharma Starogard Gdański – Stelmet Zielona Góra 03.01.2015 17:00 –:–
Anwil Włocławek – Polfarmex Kutno 03.01.2015 18:00 –:–
Polski Cukier Toruń – Jezioro Tarnobrzeg 03.01.2015 18:00 –:–
Rosa Radom – Energa Czarni Słupsk 03.01.2015 18:00 –:–
PGE Turów Zgorzelec – Trefl Sopot 03.01.2015 18:00 –:–
Wikana Start Lublin – King Wilki Morskie Szczecin 03.01.2015 18:00 –:–
MKS Dąbrowa Górnicza – Asseco Gdynia 03.01.2015 18:00 –:–
WKS Śląsk Wrocław – AZS Koszalin 03.01.2015 19:00 –:–

Runda zasadnicza (15. kolejka)

Trefl Sopot – Wikana Start Lublin 09.01.2015 19:00 –:–
Stelmet Zielona Góra – PGE Turów Zgorzelec 10.01.2015 17:00 –:–
Polfarmex Kutno – Polski Cukier Toruń 10.01.2015 17:30 –:–
AZS Koszalin – Anwil Włocławek 10.01.2015 18:00 –:–
Asseco Gdynia – WKS Śląsk Wrocław 10.01.2015 18:00 –:–
Energa Czarni Słupsk – Polpharma Starogard Gdański 10.01.2015 18:00 –:–
Jezioro Tarnobrzeg – Rosa Radom 10.01.2015 18:00 –:–
King Wilki Morskie Szczecin – MKS Dąbrowa Górnicza 11.01.2015 18:00 –:–

Runda zasadnicza (16. kolejka)

Stelmet Zielona Góra – Wikana Start Lublin 17.01.2015 17:00 –:–
Polfarmex Kutno – Rosa Radom 17.01.2015 17:30 –:–
Anwil Włocławek – Polski Cukier Toruń 17.01.2015 18:00 –:–
Jezioro Tarnobrzeg – Polpharma Starogard Gdański 17.01.2015 18:00 –:–
Energa Czarni Słupsk – PGE Turów Zgorzelec 17.01.2015 18:00 –:–
Trefl Sopot – MKS Dąbrowa Górnicza 17.01.2015 18:00 –:–
AZS Koszalin – Asseco Gdynia 17.01.2015 18:00 –:–
King Wilki Morskie Szczecin – WKS Śląsk Wrocław 18.01.2015 18:00 –:–

Runda zasadnicza (17. kolejka)

WKS Śląsk Wrocław – Trefl Sopot 23.01.2015 19:00 –:–
Polpharma Starogard Gdański – Polfarmex Kutno 24.01.2015 17:00 –:–
Asseco Gdynia – Anwil Włocławek 24.01.2015 18:00 –:–
King Wilki Morskie Szczecin – AZS Koszalin 24.01.2015 18:00 –:–
MKS Dąbrowa Górnicza – Stelmet Zielona Góra 24.01.2015 18:00 –:–
Wikana Start Lublin – Energa Czarni Słupsk 24.01.2015 18:00 –:–
PGE Turów Zgorzelec – Jezioro Tarnobrzeg 24.01.2015 18:00 –:–
Rosa Radom – Polski Cukier Toruń 24.01.2015 18:00 –:–

Runda zasadnicza (18. kolejka)

Polski Cukier Toruń – Polpharma Starogard Gdański 29.01.2015 18:00 –:–
Stelmet Zielona Góra – WKS Śląsk Wrocław 31.01.2015 17:00 –:–
Polfarmex Kutno – PGE Turów Zgorzelec 31.01.2015 17:30 –:–
Anwil Włocławek – Rosa Radom 31.01.2015 18:00 –:–
Jezioro Tarnobrzeg – Wikana Start Lublin 31.01.2015 18:00 –:–
Energa Czarni Słupsk – MKS Dąbrowa Górnicza 31.01.2015 18:00 –:–
Trefl Sopot – AZS Koszalin 01.02.2015 17:00 –:–
King Wilki Morskie Szczecin – Asseco Gdynia 01.02.2015 18:00 –:–

Runda zasadnicza (19. kolejka)

Wikana Start Lublin – Polfarmex Kutno 06.02.2015 18:00 –:–
Polpharma Starogard Gdański – Rosa Radom 07.02.2015 17:00 –:–
Asseco Gdynia – Trefl Sopot 07.02.2015 18:00 –:–
AZS Koszalin – Stelmet Zielona Góra 07.02.2015 18:00 –:–
MKS Dąbrowa Górnicza – Jezioro Tarnobrzeg 07.02.2015 18:00 –:–
PGE Turów Zgorzelec – Polski Cukier Toruń 07.02.2015 18:00 –:–
King Wilki Morskie Szczecin – Anwil Włocławek 08.02.2015 18:00 –:–
WKS Śląsk Wrocław – Energa Czarni Słupsk 10.02.2015 19:00 –:–

Runda zasadnicza (20. kolejka)

Rosa Radom – PGE Turów Zgorzelec 13.02.2015 18:00 –:–
Trefl Sopot – King Wilki Morskie Szczecin 13.02.2015 19:00 –:–
Stelmet Zielona Góra – Asseco Gdynia 14.02.2015 17:00 –:–
Polfarmex Kutno – MKS Dąbrowa Górnicza 14.02.2015 17:30 –:–
Anwil Włocławek – Polpharma Starogard Gdański 14.02.2015 18:00 –:–
Jezioro Tarnobrzeg – WKS Śląsk Wrocław 14.02.2015 18:00 –:–
AZS Koszalin – Energa Czarni Słupsk 14.02.2015 18:00 –:–
Polski Cukier Toruń – Wikana Start Lublin 18.02.2015 18:00 –:–

Runda zasadnicza (21. kolejka)

Wikana Start Lublin – Rosa Radom 27.02.2015 18:00 –:–
King Wilki Morskie Szczecin – Stelmet Zielona Góra 27.02.2015 19:00 –:–
Trefl Sopot – Anwil Włocławek 28.02.2015 18:00 –:–
AZS Koszalin – Jezioro Tarnobrzeg 28.02.2015 18:00 –:–
MKS Dąbrowa Górnicza – Polski Cukier Toruń 28.02.2015 18:00 –:–
PGE Turów Zgorzelec – Polpharma Starogard Gdański 28.02.2015 18:00 –:–
WKS Śląsk Wrocław – Polfarmex Kutno 28.02.2015 19:00 –:–
Asseco Gdynia – Energa Czarni Słupsk 04.03.2015 18:00 –:–

Runda zasadnicza (22. kolejka)

Polpharma Starogard Gdański – Wikana Start Lublin 07.03.2015 17:00 –:–
Stelmet Zielona Góra – Trefl Sopot 07.03.2015 17:00 –:–
Polfarmex Kutno – AZS Koszalin 07.03.2015 17:30 –:–
Anwil Włocławek – PGE Turów Zgorzelec 07.03.2015 18:00 –:–
Rosa Radom – MKS Dąbrowa Górnicza 07.03.2015 18:00 –:–
Jezioro Tarnobrzeg – Asseco Gdynia 07.03.2015 18:00 –:–
Polski Cukier Toruń – WKS Śląsk Wrocław 07.03.2015 18:00 –:–
Energa Czarni Słupsk – King Wilki Morskie Szczecin 08.03.2015 18:00 –:–

Runda zasadnicza (23. kolejka)

WKS Śląsk Wrocław – Rosa Radom 13.03.2015 19:00 –:–
Stelmet Zielona Góra – Anwil Włocławek 14.03.2015 17:00 –:–
Trefl Sopot – Energa Czarni Słupsk 14.03.2015 18:00 –:–
Asseco Gdynia – Polfarmex Kutno 14.03.2015 18:00 –:–
AZS Koszalin – Polski Cukier Toruń 14.03.2015 18:00 –:–
MKS Dąbrowa Górnicza – Polpharma Starogard Gdański 14.03.2015 18:00 –:–
Wikana Start Lublin – PGE Turów Zgorzelec 14.03.2015 18:00 –:–
King Wilki Morskie Szczecin – Jezioro Tarnobrzeg 15.03.2015 18:00 –:–

Runda zasadnicza (24. kolejka)

Polski Cukier Toruń – Asseco Gdynia 20.03.2015 18:00 –:–
Polpharma Starogard Gdański – WKS Śląsk Wrocław 21.03.2015 17:00 –:–
Polfarmex Kutno – King Wilki Morskie Szczecin 21.03.2015 17:30 –:–
Anwil Włocławek – Wikana Start Lublin 21.03.2015 18:00 –:–
PGE Turów Zgorzelec – MKS Dąbrowa Górnicza 21.03.2015 18:00 –:–
Rosa Radom – AZS Koszalin 21.03.2015 18:00 –:–
Jezioro Tarnobrzeg – Trefl Sopot 21.03.2015 18:00 –:–
Energa Czarni Słupsk – Stelmet Zielona Góra 21.03.2015 18:00 –:–

Runda zasadnicza (25. kolejka)

Trefl Sopot – Polfarmex Kutno 27.03.2015 19:00 –:–
Stelmet Zielona Góra – Jezioro Tarnobrzeg 28.03.2015 17:00 –:–
AZS Koszalin – Polpharma Starogard Gdański 28.03.2015 18:00 –:–
MKS Dąbrowa Górnicza – Wikana Start Lublin 28.03.2015 18:00 –:–
WKS Śląsk Wrocław – PGE Turów Zgorzelec 28.03.2015 19:00 –:–
Energa Czarni Słupsk – Anwil Włocławek 29.03.2015 18:00 –:–
King Wilki Morskie Szczecin – Polski Cukier Toruń 29.03.2015 18:00 –:–
Asseco Gdynia – Rosa Radom 29.03.2015 18:00 –:–

Runda zasadnicza (26. kolejka)

Wikana Start Lublin – WKS Śląsk Wrocław 03.04.2015 18:00 –:–
Polpharma Starogard Gdański – Asseco Gdynia 04.04.2015 17:00 –:–
Polfarmex Kutno – Stelmet Zielona Góra 04.04.2015 17:30 –:–
Anwil Włocławek – MKS Dąbrowa Górnicza 04.04.2015 18:00 –:–
Rosa Radom – King Wilki Morskie Szczecin 04.04.2015 18:00 –:–
Polski Cukier Toruń – Trefl Sopot 04.04.2015 18:00 –:–
Jezioro Tarnobrzeg – Energa Czarni Słupsk 04.04.2015 18:00 –:–
PGE Turów Zgorzelec – AZS Koszalin 04.04.2015 18:30 –:–

Runda zasadnicza (27. kolejka)

WKS Śląsk Wrocław – MKS Dąbrowa Górnicza 10.04.2015 19:00 –:–
Stelmet Zielona Góra – Polski Cukier Toruń 11.04.2015 17:00 –:–
Jezioro Tarnobrzeg – Anwil Włocławek 11.04.2015 18:00 –:–
Energa Czarni Słupsk – Polfarmex Kutno 11.04.2015 18:00 –:–
Trefl Sopot – Rosa Radom 11.04.2015 18:00 –:–
Asseco Gdynia – PGE Turów Zgorzelec 11.04.2015 18:00 –:–
AZS Koszalin – Wikana Start Lublin 11.04.2015 18:00 –:–
King Wilki Morskie Szczecin – Polpharma Starogard Gdański 12.04.2015 18:00 –:–

Runda zasadnicza (28. kolejka)

Polfarmex Kutno – Jezioro Tarnobrzeg 15.04.2015 17:30 –:–
Anwil Włocławek – WKS Śląsk Wrocław 15.04.2015 18:00 –:–
MKS Dąbrowa Górnicza – AZS Koszalin 15.04.2015 18:00 –:–
Wikana Start Lublin – Asseco Gdynia 15.04.2015 18:00 –:–
PGE Turów Zgorzelec – King Wilki Morskie Szczecin 15.04.2015 18:00 –:–
Rosa Radom – Stelmet Zielona Góra 15.04.2015 18:00 –:–
Polski Cukier Toruń – Energa Czarni Słupsk 15.04.2015 18:00 –:–
Polpharma Starogard Gdański – Trefl Sopot 15.04.2015 19:00 –:–

Runda zasadnicza (29. kolejka)

Stelmet Zielona Góra – Polpharma Starogard Gdański 18.04.2015 17:00 –:–
Polfarmex Kutno – Anwil Włocławek 18.04.2015 17:30 –:–
Jezioro Tarnobrzeg – Polski Cukier Toruń 18.04.2015 18:00 –:–
Energa Czarni Słupsk – Rosa Radom 18.04.2015 18:00 –:–
Asseco Gdynia – MKS Dąbrowa Górnicza 18.04.2015 18:00 –:–
AZS Koszalin – WKS Śląsk Wrocław 18.04.2015 18:00 –:–
King Wilki Morskie Szczecin – Wikana Start Lublin 19.04.2015 18:00 –:–
Trefl Sopot – PGE Turów Zgorzelec 20.04.2015 19:00 –:–

Runda zasadnicza (30. kolejka)

Anwil Włocławek – AZS Koszalin 26.04.2015 20:00 –:–
WKS Śląsk Wrocław – Asseco Gdynia 26.04.2015 20:00 –:–
MKS Dąbrowa Górnicza – King Wilki Morskie Szczecin 26.04.2015 20:00 –:–
Wikana Start Lublin – Trefl Sopot 26.04.2015 20:00 –:–
PGE Turów Zgorzelec – Stelmet Zielona Góra 26.04.2015 20:00 –:–
Polpharma Starogard Gdański – Energa Czarni Słupsk 26.04.2015 20:00 –:–
Rosa Radom – Jezioro Tarnobrzeg 26.04.2015 20:00 –:–
Polski Cukier Toruń – Polfarmex Kutno 26.04.2015 20:00 –:–
m4s0n501
  • weanling